Medycyna XXI wieku

Systemowa terapia Bio informacyjna VEGA TEST

VEGA TEST, to unikalny zestaw aparatury diagnostycznej wykorzystującej spektrum drgań elektromagnetycznych, które są wysyłane przez poszczególne narządy i układy ciała i poprzez ich przetworzenie, w oparciu o bardzo zaawansowaną technologię urządzeń, ujawnia zaburzenia czynności układów i narządów organizmu. Metoda VEGA TEST pozwala zdiagnozować w trakcie jednego badania stan całego organizmu. Wykrywa pierwsze sygnały chorobowe niemożliwe do stwierdzenia USG, RTG, tomografia, które uwidoczniają zmianę już ukształtowaną. VEGA TEST wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby (np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia) Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody, które pacjent trzyma w ręku pełnią funkcję anteny. Do samoregulacji w terapii wykorzystuje się charakterystyczne tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (bio sygnały) istniejące w jego organizmie i wokół niego. Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, przetworzyć dzięki nowoczesnej elektronice w drgania terapeutyczne.

Zalety VEGA TESTU

Bezkonkurencyjna metoda pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. Nie wywołuje napromieniowania, jest całkowicie bezpieczna i doskonale tolerowana nawet przez trzyletnie dzieci. Informoterapia może być stosowana równolegle z innymi metodami leczenia, homeopatia, fitoterapia, wzmacniając ich działanie. Uwidocznia obecność nośników infekcji tj. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty.

Wskazuje poziom obciążeń i toksyn w organizmie. Metoda jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Trwa 1,5 do 2 godzin.

Wskazania do diagnostyki VEGA TEST Zaburzenia odporności organizmu. Obciążenia pasożytami, bakteriami, wirusami, grzybami. Grzybica układu pokarmowego (np. candida albicans). Obciążenia metalami ciężkimi oraz związkami chemicznymi. Schorzenia przewlekłe, choroby metaboliczne. Nadpobudliwość, przewlekłe infekcje dróg oddechowych, opryszczki nawrotowe, półpasiec, bóle mięśni,choroby reumatyczne (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa, kończyn), nadmierny apetyt.

Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca.

Uwaga! w żadnym wypadku przed wykonaniem zabiegu nie można pić alkoholu ani kawy.

Badanie VEGA TEST jest idealne zwłaszcza dla osób, które mają pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć, lub tradycyjnie leczone nie widzą poprawy, jak również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.